אתרי לימוד והעשרה

ישנם אתרי העשרה רבים לילדים, רוב האתרים הללו הם בחינם לשימוש או שיש להם עלות חודשית נמוכה. הם מספקים לילדים מידע על נושאים בהם הם מתעניינים, נותנים להם הזדמנות ללמוד דברים חדשים ולפתח את כישוריהם בתחומים שונים.
ריכזנו עבורכם רשימה של אתרי העשרה מלאים במשחקים, סרטונים ופעילויות שיעזרו לילדכם להרחיב את הידע הכללי שלהם.

אתרי לימוד והעשרה - כיף ללמוד
אתר בריינפופ מכיל מאות סרטוני אנימציה בתחומי התוכן: מדעים, טכנולוגיה, בריאות, מתמטיקה, מדעי החברה, מוזיקה, אמנות ואנגלית. נוסף על הסרטונים, האתר מציע כלי עזר רבים למורים ולאנשי חינוך, המסייעים בתיווך תהליכי הוראה-למידה. התכנים מותאמים לתוכנית הלימודים הישראלית ולתוכניות העשרה. בפיתוח התכנים עוסקים מומחי תוכן, אנשי חינוך ומדענים, אשר שמים להם למטרה לעמוד בסטנדרטים גבוהים של מקצועיות, דיוק, חוויה לימודית והנאה.
אתרי לימוד והעשרה - אסיף חג ישראלי

כולנו רוצים להיות הורים/סבים טובים, אבל כשהחג מגיע, לא תמיד יש לנו זמן להיערך כפי שהיינו רוצים. התחושה הזאת, שהזמן המשפחתי מתפספס, גרמה לנו לאסוף את התוכן הרלוונטי והרעיונות הכי טובים שיעזרו לנו להפוך את החג לערכי ומעשיר. אסיף הוא שנועד לעזור לנו, הורים ובני משפחה, להכניס תוכן מעניין, מחדש ומהנה לחגים. 
באסיף תמצאו תוכן פשוט ונגיש, ישראלי ועכשווי.  

אתרי לימוד והעשרה - אאוריקה

אאוריקה – אציקלופדיה של הסקרנות.
אאוריקה היא מקור מידע מופלא ומלא מידע ותוכן, מקום אליו תוכלו לבוא תמיד כדי לגלות דברים חדשים על העולם ועל מה שמעניין אתכם.

אתרים לימודיים - המגנט

אתר במגנט – פשוט להתחבר למדע! אתר חדש מבית מכון דוידסון לחינוך מדעי. באתר תמצאו משחקים, חידונים ועוד שלל פעילויות לימודיות ומהנות. 

אתרי לימוד והעשרה - מכון דוידסון

מכון דוידסון לחינוך מדעי הוא עמותה ללא מטרות רווח, שמשמשת כזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע. אנו מאמינים בחיבור בין אנשים למדע, ולכן אנו יוזמים, מארגנים ומפעילים קשת רחבה של תוכניות חינוכיות. אנו חותרים להיות מוקד מקצועי לתלמידים, הורים והקהל הרחב, כמו גם למורים, אנשי אקדמיה ממשל וחינוך.

חיות ואותיות

חיות ואותיות הינו משחק ללימוד הקלדה עיוורת בעברית. מקלידים את האותיות ומרוויחים כסף איתו ניתן לקנות חיות חדשות ולשדרג את החווה. משחק מהנה מהנה המשולב  עם למידה הדרגתית של האותיות. 

מותאם-לי – הוראה מותאמת בדרך שלך. רוצים לתרגל את הקריאה בדרך מהנה וחווייתית? באמצעות התכנים הייחודיים של מותאם -לי ניתן לתרגל מגוון רחב של מיומנויות: חיזוק הדיוק ושטף הקריאה, פיתוח מודעות תחבירית, פיצוח בעיות מילוליות חשבוניות ועוד. המבנה הקבוע, החזרתיות, הטקסטים המעניינים, המשחקים והפעילויות המגוונות מאפשרים למידה פעילה, חווייתית ובעיקר מותאמת אישית לכל תלמיד ותלמידה.

בלעדי לגולשי האתר כיף ללמוד! 
הזינו קוד קופון: כיף22 ותהנו מהנחה של 10%
על כל סוגי המנויים
לאתר מותאם-לי

אתרי תרגול - אוניברכיתה

אוניברכיתה היא אתר לתרגול אונליין של מקצועות הליבה: חשבון, אנגלית, עברית ולשון.
מיועד לגילאי גן החובה ועד כיתה יב'.
המערכת מאפשרת לתלמיד לתרגל את החומר הנלמד בכיתה, ולקבל משוב על הצלחה.
אוניברכיתה הוקמה על מנת לספק תרגול לתלמידים בכיתות היסודי והעל יסודי. זאת מתוך הבנה שהיכולות של התלמיד נבנות כמו בניין קומות: אם הקומות הראשונות יציבות וחזקות, הן יהוו בסיס איתן לקומות הגבוהות יותר. בהתאם לכך, אנו מאמינים שעל מנת להגיע לתוצאות טובות, כדאי לתרגל בעקביות או באופן יומיומי.

בלעדי לגולשי האתר כיף ללמוד! 
הזינו קוד קופון: 6733 ותהנו מהנחה של 10%
על כל סוגי המנויים
לאתר אוניברכיתה

אתרי תרגול - ג'ינג'ים

ג'ינג'ים היא סביבת למידה דיגיטלית לגילאי 8 – 2 בעברית וערבית, הנמצאת בפיקוח משרד החינוך. בג’ינג’ים מאות פעילויות חינוכיות, ומשחקים ללימוד ולתרגול מגוון נושאים חיוניים כגון: מיומנויות בסיסיות, חשבון, מוכנות לקריאה וראשית הקריאה, שפה, קשב וריכוז, מוכנות לכיתה א' ועוד.
בג'ינג'ים יש שילוב מנצח של משחקים כייף ולמידה שמעלים את המוטיבציה של הילדים להצליח. הדגש בפעילויות הוא גדול, נקי, ברור, לא עמוס בגירויים. האתר ידידותי וקל להפעלה, ומתחדש באופן קבוע במשחקים חדשים כל חודש.

אופק

אופק - מטח

מאגר עשיר ואיכותי של תכנים ופעילויות אינטראקטיביות: מחוללי תרגילים, הדמיות, סימולציות, משחקים לימודיים ועוד. המאגר כולל חומרים במגוון מקצועות: מתמטיקה, עברית, מדע וטכנולוגיה, אנגלית, מולדת, גיאוגרפיה, תנ"ך, היסטוריה, תרבות יהודית-ישראלית, חינוך חברתי ועוד. 

הסוד של מיה

הסוד של מיה הוא אתר אינטרנט מבית מטח המיועד לילדים בגיל 3 עד 7.
המטרה העיקרית של האתר היא לפתח את יכולותיהם של הילדים באופן המתאים להם ולרמתם, ולעשות זאת תוך כדי משחק, יצירה והנאה.

Animaker היא תוכנה ליצירת סרטוני אנימציה המתאימה במיוחד למשתמש המתחיל. בממשק ניתן להוסיף/לערוך אלמנטים על ידי גרירה ושחרור וכן להשתמש בתבניות מוכנות מראש. בנוסף ישנה ספריה עם מגוון תמונות, דמויות וכו' בהם ניתן להשתמש בסרטונים. 

סוכנות החלל הישראלית

יעד חשוב של סוכנות החלל הוא חיזוק הקשר של ילדים ונוער לתחום החלל, כך שיוכלו לספק את הסקרנות הטבעית הגדולה שהתחום מעורר ולהעמיק את הידע והעניין שלהם בו. עבור הקהל הרחב, סוכנות החלל יוזמת פעילויות ואירועים המאפשרים התנסות חווייתית בתחומי חלל, ומקיימת במהלך השנה פעילויות ותצפיות, תחרויות ארציות, מיזמים טכנולוגיים בבתי ספר, מסלולי הכשרה למדריכים ועוד.

Starfall הינה תוכנית לימודית ששמה דגש על חקר, משחק וחיזוק חיובי, מעודדת מוטיבציה ותורמת לביטחון העצמי של ילדכם. ב-Starfall תמצאו ספרים, שירים ומשחקים שבעזרתם הילדים יתרגלו צלילי אותיות באנגלית, זיהוי מילים והבנת הנקרא.   

באתר של Super Simple תוכלו למצוא את כל השירים, הסדרות והסיפורים של הערוץ האהוב והמוכר. בעזרת שירי ילדים מקוריים וקלאסיים ושילוב של אנימציה, בובות ומוזיקה נהדרת, Super Simple הופכים את הלמידה לפשוטה ומהנה!

אתרי לימוד והעשרה כיף ללמוד - היום בהיסטוריה

באתר סגולה – מגזין ישראלי להיסטוריה תוכלו למצוא מגוון אירועים היסטוריים על גבי ציר זמן ובנוסף תוכלו לגלות אילו אירועים קרו בהיסטוריה בתאריך של היום