אתרים לתרגול מקצועות הליבה

מותאם-לי – הוראה מותאמת בדרך שלך. רוצים לתרגל את הקריאה בדרך מהנה וחווייתית? באמצעות התכנים הייחודיים של מותאם -לי ניתן לתרגל מגוון רחב של מיומנויות: חיזוק הדיוק ושטף הקריאה, פיתוח מודעות תחבירית, פיצוח בעיות מילוליות חשבוניות ועוד. המבנה הקבוע, החזרתיות, הטקסטים המעניינים, המשחקים והפעילויות המגוונות מאפשרים למידה פעילה, חווייתית ובעיקר מותאמת אישית לכל תלמיד ותלמידה.

בלעדי לגולשי האתר כיף ללמוד! 
הזינו קוד קופון: כיף22 ותהנו מהנחה של 10%
על כל סוגי המנויים
לאתר מותאם-לי

אתרי תרגול - אוניברכיתה

אוניברכיתה היא אתר לתרגול אונליין של מקצועות הליבה: חשבון, אנגלית, עברית ולשון.
מיועד לגילאי גן החובה ועד כיתה יב'.
המערכת מאפשרת לתלמיד לתרגל את החומר הנלמד בכיתה, ולקבל משוב על הצלחה.
אוניברכיתה הוקמה על מנת לספק תרגול לתלמידים בכיתות היסודי והעל יסודי. זאת מתוך הבנה שהיכולות של התלמיד נבנות כמו בניין קומות: אם הקומות הראשונות יציבות וחזקות, הן יהוו בסיס איתן לקומות הגבוהות יותר. בהתאם לכך, אנו מאמינים שעל מנת להגיע לתוצאות טובות, כדאי לתרגל בעקביות או באופן יומיומי.

בלעדי לגולשי האתר כיף ללמוד! 
הזינו קוד קופון: 6733 ותהנו מהנחה של 10%
על כל סוגי המנויים
לאתר אוניברכיתה

אתרי תרגול - ג'ינג'ים

ג'ינג'ים היא סביבת למידה דיגיטלית לגילאי 8 – 2 בעברית וערבית, הנמצאת בפיקוח משרד החינוך. בג’ינג’ים מאות פעילויות חינוכיות, ומשחקים ללימוד ולתרגול מגוון נושאים חיוניים כגון: מיומנויות בסיסיות, חשבון, מוכנות לקריאה וראשית הקריאה, שפה, קשב וריכוז, מוכנות לכיתה א' ועוד.
בג'ינג'ים יש שילוב מנצח של משחקים כייף ולמידה שמעלים את המוטיבציה של הילדים להצליח. הדגש בפעילויות הוא גדול, נקי, ברור, לא עמוס בגירויים. האתר ידידותי וקל להפעלה, ומתחדש באופן קבוע במשחקים חדשים כל חודש.

אופק

אופק - מטח

מאגר עשיר ואיכותי של תכנים ופעילויות אינטראקטיביות: מחוללי תרגילים, הדמיות, סימולציות, משחקים לימודיים ועוד. המאגר כולל חומרים במגוון מקצועות: מתמטיקה, עברית, מדע וטכנולוגיה, אנגלית, מולדת, גיאוגרפיה, תנ"ך, היסטוריה, תרבות יהודית-ישראלית, חינוך חברתי ועוד. 

הסוד של מיה

הסוד של מיה הוא אתר אינטרנט מבית מטח המיועד לילדים בגיל 3 עד 7.
המטרה העיקרית של האתר היא לפתח את יכולותיהם של הילדים באופן המתאים להם ולרמתם, ולעשות זאת תוך כדי משחק, יצירה והנאה.