חוברות עבודה מומלצות לילדים

חוברות עבודה - חכמים ביום

חכמים ביום היא סדרה של חוברות עבודה לילדים מאת ראובת ניצן. חומר הלימוד מקביל לתוכנית הלימודים של משרד החינוך ומתאים למגוון רחב של גילאים. את החוברות ניתן לחלק ל-3 קטגוריות:
הכנה לכיתה א׳: ערכה הכוללת את כל הדרוש להכנה לכיתה א׳ ולליווי בשנת הלימודים הראשונה בבית הספר. חוברות החל מגיל 3.
עברית וחשבון: חוברות עבודה לגילאי יסודי. חומר לימוד של שנה שלמה בהגשה ממוקדת, מעשירה ומהנה. 
אנגלית: ערכה מקיפה, מקצועית ויסודית להבנת הנקרא ולשליטה בשפה האנגלית.

הזינו קוד קופון: כיףללמוד
ותהנו מהנחה של 10% על סדרת
חכמים ביום. כולל כפל הנחות!

חוברת עבודה הספר המחיק שלי

סדרת ספרים חווייתיים במגוון נושאים המלמדים כתיבה נכונה, מטפחים מוטוריקה עדינה, התארגנות במרחב הדף, תיאום עין יד, תכנון וכיווניות.
הילדים כותבים בטוש מחיק, מוחקים ועובדים שוב ושוב.

הזינו קוד קופון: כיףללמוד
ותהנו מהנחה של 10% על סדרת
הספר המחיק שלי. כולל כפל הנחות!

חוברות עבודה קולומבוס

היכנסו לקולומבוס קידס ומצאו מגוון גדול של חוברות מעשירות, מרתקות ומחזקות ידע וחשיבה בנושאים רבים: חשבון, הנדסה, אתגרי חשיבה, הכנה לכיתה א', חיזוק הנלמד בכיתות יסודי ועוד. 
החוברות מגיעות ישירות למייל להדפסה עצמית מיידית בלי המתנה למשלוח.

הזינו קוד קופון: KEF10 
ותהנו מהנחה של 10% על כל החוברות באתר קולומבוס. כולל כפל הנחות!

חוברות עבודה - נירים לילדים

סדרת נירים לילדים הינה סדרת חוברות חשיבה, העשרה ופנאי יצירתיות לילדים בגילאי 2-15, לנוער וגם למבוגרים. בחוברות תמצאו מבחר פעילויות מחשבה יצירתיות, משעשעות, מהנות ומאתגרות העוסקות במגוון רב של נושאים, החל מאבחנה בין צבעים ופיתוח קואורדינציה אישית, דרך לימוד הספרות והמספרים, לימוד אותיות האלף בית העברי, לימוד יסודות החשבון, לימוד יסודות השפה האנגלית, וכלה בנושאים נבחרים אחרים כגוף האדם, זהירות בדרכים, מדינות בעולם, טבע וארץ, בעלי חיים, חגי ישראל ועוד.

חוברות עבודה סדרת קטנטנים

סדרת קטנטנים זוהי סדרת חוברות לגילאי 3 עד 5, שנועדו לחשוף בפני הילדים עובדות מעולמם הקרוב. כל החוברות מותאמות באופן אופטימלי ליכולת ההבנה והעניין של ילדים צעירים. בחוברות אלו הילד לא עובד בעצמו אלא בחברת מבוגר (או כל אחד אחר שיודע לקרוא).

הזינו קוד קופון: כיףללמוד
ותהנו מהנחה של 10% על סדרת
קטנטנים. כולל כפל הנחות!

לימוד אנגלית לילדים easy-english

ערכות למידה הכוללות: חוברות, סרטונים ומשחקים. בעזרתן הילדים ילמדו אנגלית החל מה ABC ועד כללי דקדוק בסיסיים. החוברות מותאמות לילדים ישראליים שאין להם ידע מוקדם משמעותי באנגלית. כל התקדמות בחומר משולבת בחזרות על נושאים קודמים והרבה עבודה עצמאית.
לחוברת יש אפליקציה ייחודית עם המון סרטונים ומשחקים. הסרטונים מחליפים מורה פרטית וחוסכים המון כסף וזמן. המשחקים הופכים את הלימוד לחוויה כיפית ומהנה בשביל הילדים.

הזינו קוד קופון: easy
ותהנו מהנחה של 9 ש"ח 
על החוברות של easy!

חוברות עבודה מחיקות - כיף ללמוד

Wipe-Clean של Usborne הינה סדרת חוברות עבודה מחיקות במגוון נושאים ולמגוון גילאים. ביניהם: הכנה לכתיבה, ציור לקטנטנים, למידת שעון, מספרים, אותיות ה- ABC ועוד המון תחומים ופעילויות.