שיעורים מוקלטים

ערוץ של משרד החינוך המאגד בתוכו מאות שיעורים מוקלטים לכיתות א'-ו'. השיעורים הינם בתחומים שונים מתוך תוכנית הלימודים: עברית, אנגלית, מתמטיקה, גיאוגרפיה, מדעים, כישורי חיים ועוד, ומועברים ע"י נבחרת מורים. 

ערוץ אני10 מציע כ- 2000 שיעורים ותרגולים במתמטיקה בהתאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך. השיעורים מסודרים לפי כיתות הלימוד החל מכתה א' ועד כתב י"ב.  

באתר שיעור פתוח תוכלו למצוא מאגר סרטונים לימודיים אשר נוצרו ע"י משתמשים. הסרטונים מאורגנים לפי תוכנית הלימודים בישראל, בנושאים הבאים: פיזיקה, מדעי המחשב, מתמטיקה, ביולוגיה, אזרחות, ספרות, היסטוריה, תנ"ך ולשון. 

לרגו LerGo

לרגו הוא מיזם חינוכי-טכנולוגי ללא מטרת רווח אשר מציע בחינם שיעורים מקוונים אינטראקטיביים לילדים ולנוער. הדבר מתאפשר דרך פלטפורמת מחשוב ענן של לרגו, אשר רותמת את הרצון הטוב של הקהילה ומאפשרת למתנדבים ליצור בקלות תוכן לימודי.

עם מאות סרטונים בנושאים שונים, החל מחשבון יסודי ועד לנושאים מתקדמים יותר, ערוץ זה מציע לכם את כל מה שאתם צריכים כדי להצליח בחשבון. צוות מנוסה יסביר לכם את החומר בצורה פשוטה ויעילה, ותמצאו תרגילים רבים ברמות קושי שונות שיעזרו לכם להתאמן ולחזק את החומר הנלמד.