מגזינים לילדים

מגזינים לילדים הם דרך מצוינת להעסיק ילדים וללמד אותם על העולם הסובב אותם, על תרבויות שונות, בעלי חיים ואנשים. אספנו עבורכם רשימה של כל סוגי המגזינים לילדים הקיימים בשוק.

מגזינים לילדים - כיף ללמוד
מגזין לילדים - אדם צעיר

אדם צעיר הוא ירחון חוויתי, קסום, תמים, אינטיליגנטי ואיכותי לילדות וילדים, אשר מזמין את קוראיו לצאת למסע בעקבות נושא שמתחלף בכל גיליון (למשל: דינוזאורים, ספורט, אגדות, מוזיקה  ועוד) בין סיפורים, יצירה, בישול, בעלי חיים ועוד. התוכן החינוכי מאפשר לקהל הצעיר ללמוד מתוך שמחה והתלהבות, והגיליון נשאר תמיד רלוונטי.
אדם צעיר מגיע אל המנויים מדי חודש ומעניק לילדים והילדות רגעים קסומים של ילדוּת, בדיוק כמו שהיינו רוצים! הסיפורים, פרי עטם של סופרי ילדים, פוגשים את עולמם של הילדות והילדים ומעניקים להם כלים לפיתוח עולם פנימי עשיר וכישורי חיים. מדי חודש מאיירים את הגיליון מאייר או מאיירת, ממובילי האיור לספרי ילדים בישראל, אשר הופכים את חווית הקריאה לייחודית, שלמה ומרהיבה.

הזינו קופון: כיףללמוד
ותהנו מהנחה של 10% על כל המוצרים באתר
אדם צעיר, כולל כפל הנחות!
*ברכישת מנוי בחיוב חודשי, ההנחה הינה בחיוב הראשון בלבד.

מגזין לילדים - עולמו הפיננסי של פיג

פיג הוא חזירון שמכיר ולומד את העולם הפיננסי בעזרת הוריו, שמלמדים אותו בכל יום משהו חדש. פיג לומד לחסוך ולנהל את הכסף שלו, כדי להגשים את מטרותיו. הוא פוגש חברים שמלווים אותו בדרך אל העושר.

המידע מועבר לילדים בצורה פשוטה וברורה, ע"י סיפור חייו, המשלב את נושא הקיימות ועולם ירוק.
בכל חודש מגיע המכתב החודשי שמכיל ספרון מלווה באנימציות, חידות, משחקים ומשימות המאפשרות לילדיכם לחוות את העולם הפיננסי. מתאים  לגילאי 7+

הזינו קופון: kef23
ותהנו מהנחה של 10% על רכישת מנוי
חצי שנתי/שנתי למגזין
עולמו הפיננסי של פיג

מגזין לילדים פוד קיפוד

ירחון הילדים "פוד קיפוד" מציע חוויה ערכית מעוררת מחשבה ועוצרת נשימה. העיתון מיועד לילדים בגילאי 4-8 ומציע שילוב מנצח של סיפורים, שירים והפעלות המתאימים לעונות השנה, המועדים והחגים. "פוד קיפוד" מציע תוכן המעשיר את הסקרנות הטבעית של הקורא הצעיר, פותח בפניו אופקים חדשים ומסייע לו להכיר, ללמוד (גם כתיבה וקריאה!) ולהתפתח. בעריכתו של אורן ציבלין ובהשתתפות מיטב הסופרים והמשוררים, ובהם פוצ'ו, יהודה אטלס וטובי המאיירים. 

מגזין לילדים - גלילאו צעיר

גליליאו צעיר הנו ירחון מדע מודפס המיועד בעיקר לילדים סקרנים בני 15-7.
הירחון עוסק בתחומי חיים שונים מנקודת מבט מדעית, תוך כדי שימת דגש על שילוב בין עיצוב מוקפד ואיורים צבעוניים לתכנים מרתקים, שמנוסחים בשפה פשוטה וברורה.
מדי חודש בחודשו גליליאו צעיר מציג בפני קוראיו כתבות מעניינות בתחומי הדעת השונים – פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, אסטרונומיה, טכנולוגיה, גאוגרפיה, היסטוריה, איכות הסביבה, בעלי חיים ועוד, מדור ניסויים הממחיש את ההסברים התאורטיים, וכן חידות ושעשועונים נושאי פרסים בתחומי המדע.  הקוראים מוזמנים להעשיר את ידיעותיהם בתחומים המעניינים אותם וללמוד נושאים מרתקים שאינם משולבים כיום בתכנית הלימודים הרגילה. בירחון מדורים שונים; אלה חולשים על מגוון רחב של נושאי מדע, ולפיכך כל קורא ימצא את נושאי המדע המעיינים אותו יותר

מגזין לילדים נשיונל ג'יאוגרפיק קידס

קידס, מגזין הילדים הגדול בארץ (ובעולם) שיביא אליכם סיפורים מרתקים על בעלי חיים: מהצלת פילים באפריקה ועד הבנת שפתם הסודית של הדולפינים, תיאורים של תופעות טבע מסעירות, סיפורי הרפתקאות מסמרי שיער, המצאות מטורפות, חדשות ועובדות מסקרנות ומשעשעות, המלצות על סרטים והצגות, ספרים וטיולים ברחבי הארץ, וגם המון משחקים והעשרה בשפה האנגלית.

קפטן  קידס, שייצא בכל חודש להרפתקה אחרת בעקבות נושא מרכזי שמעניין אתכם מכל הכיוונים והזוויות, בנוסף להרבה חידות, הפעלות, שעשועונים וניסויים מדעיים (מבית ד"ר מולקולה הידוע).

מגזין לילדים נפלאות עולם

הכירו את נפלאות עולם, מגזין מדעי תורני חדש מבית נשיונל ג'יאוגרפיק. 
העניקו לילדכם תכנים מעולם המדע, ידע כללי ובעלי חיים מתוך השקפה טהורה.
המגזין מתאים לגילאי 5-12 יש מדורי קטנטנים, ותוכן עשיר מהנה ומגוון לטוח הגילאים השונים.

מגזין לילדים הרפתקאות סראוקה הקיפוד

הכירו את סראוקה – הקיפוד ההרפתקן שהחליט לצאת למסע חובק עולם וכותב לחברים ולחברות שלו מכתבים מכל ארץ בה הוא מבקר. סראוקה הוא קיפוד אדיב וחיובי, המסתכל על העולם בפליאה ובכבוד. הוא פוגש חברים וחברות שונים לאורך מסעו והם מלמדים אותו על התרבויות השונות בהן הוא מבקר. יחדיו, הם לומדים על חברות, התחשבות ועזרה לזולת. סראוקה ישלח לילדכם מכתב פעם בחודש ובו יספר על המקומות בהם ביקר והחוויות שהיו לו. 
הסיפורים מותאמים לראשית קריאה ומנוקדים.
מומלץ לגילאי 4-8.  

מגזין לילדים - שיר וחברים

אחות חדשה נולדה למיזם המכתבים של סראוקה הקיפוד – הכירו את ״שיר וחברים״​​​​​​​. שיר היא ילדה מצחיקה ומלאה שמחת חיים. היא כותבת מכתבים ומתכונים אשר מגיעים לתיבת הדואר פעם בחודש. המכתבים יגוללו סיפורים מתוקים ומלאי חוויות, כאלו שכל ילד וילדה בישראל מכירים. 
לכל מכתב יתווספו מספר מתכונים מתוך הסיפור. הסיפורים והמתכונים מותאמים לגילאי 8-12. 
ילדים וילדות בגילאים האלו יכולים להכין את המתכונים לבדם (לעתים נדרשת השגחת מבוגר למען בטיחותם). 

מגזין לילדים מקום בעולם

מקום בעולם נוגע בכל מה שמעניין את בני הנוער ממקום של ערכים, של חשיבה, של תעוזה.
84 עמודים יפהפיים מלאי כתבות, טורים אישיים וים פינות ועדכונים לנוער בכל התחומים: חברים, פנאי, ציונות, ידע, חשיבה, יהדות, קשיים, צחוקים, טיולים, בילויים.

מגזין לילדים צב-צב

במגזין צב-צב המתאים לגילאי 3-6, תמצאו סיפורים להקראה, כתבות העשרה ומבחר גדול של דפי פעילות. לכל גיליון נושא מרכזי: טבע, מדע, גוף האדם, בעלי חיים, חגים ועוד. בנוסף, כל גיליון מלמד את הילדים: אות וצליל, מספר וכמות, צורה או צבע.

עיתון ראשית קריאה דובון

במגזין דובון המתאים לגילאי 5-7, תמצאו סיפורים להקראה, כתבות העשרה, דפי פעילות ועוד. המגזין מתאים לתלמידי גן חובה וכתה א' שלומדים לקרוא. 
לכל עיתון נושא מרכזי: טבע, מדע, גוף האדם, בעלי חים, חגים ועוד. 

מגזין אצבעוני

מגזין אצבעוני מתאים לילדים בגילאי 7-11. המגזין שם דגש על טקסטים איכותיים ועוסק בחיזוק ערכים של קבלת השונה, איכות הסביבה, זכויות אדם, בעלי חיים והרחבת אופקים. במגזין תוכלו למצוא סיפורים, כתבות העשרה, טבע, מדע, היסטוריה, פינת אנגלית, שעשועונים ועוד. 

אתגרי חשיבה לילדים ונוער מגזין משבצת

מגזין משבצת מעודד את הילדים לחקור – לחפש מידע ולקרוא באופן עקיף על ידי שימוש בחידות, תשבצים ומשחקי חשיבה ברמות שונות. מגזין לילדים שאוהבים אתגרים! מתאים לגילאי 9 ומעלה

עיתון קומיקס זבנג

הילדים שלכם אוהבים חוברות קומיקס?
זה הזמן להכיר להם את זבנג, עיתון הקומיקס של ישראל. כל הדמויות האהובות של הקומיקס הכי ישראלי שיש עם האיורים המקוריים של אורי פינק ואחרים. מתאים לילדים שלא אוהבים לקרוא או מעדיפים קומיקס, מתאים מגיל 11 ומעלה.

מגזין לילדים עיניים

'עיניים' הוא עיתון רב-תחומי מקבוצת 'הארץ', המיועד לילדים בגילים שבין שש לשלוש-עשרה. כל גיליון של עיניים מוקדש לנושא מרכזי אחד, המוקף במגוון רחב של נקודות מבט.
הקריאה ב'עיניים' מגרה את סקרנותם של הקוראים הצעירים ומעשירה אותם בתחומי התרבות, המדע, האמנות, הטבע והיצירה.

מגזין אגדת גיימינג לילדים

מגזין גיימינג חודשי לילדים ונוער – במגזין תוכלו לקרוא תוכן וכתבות בלעדיות על המשחקים המובילים, טיפים, ביקורות, סקירת משחקים חדשים, יוטיוברים כותבים, קומיקס, פוסטרים, דפי פעילות חשיבה, חיזוק האנגלית, מסרים חינוכיים, שעשועונים ועוד. בכל גיליון 52 עמודי תוכן בדפוס צבעוני וללא פרסומות.

מגזין לילדים - גלי וליאו

גלי וליאו הוא ירחון מודפס מבית גליליאו צעיר המיועד לגיל ראשית קריאה (גן חובה והכיתות הנמוכות). גלי וליאו הם אחות ואח סקרנים שחוגגים את שנות הילדות -זמן של גילוי, שלמידה מתרחשת בו בכל צעד. גלי וליאו אוהבים לחקור את העולם דרך סיפורי העשׁרה מאוירים ומנוקדים שמסופרים בגוף ראשון מפיהם, וכך מאפשרים לילדים הצעירים להזדהות עימם ועם החוויות שהם חוֹוִים.
בגלי וליאו, כמו האח הגדול גליליאו צעיר, כתבות ומדורים שמעשירים את עולמם של הקוראים הצעירים בנושאים שונים שמותאמים לגילם, כגון טבע, בעלי חיים, חלל, ספורט ועוד. הירחון אינטראקטיבי ומובאות בו פעילויות מחשבתיות ויצירתיות מהנות לילדים ולהורים.

מגזין לילדים אותיות וילדים

אותיות וילדים הוא מגזין מושקע, מרתק מסקרן ובעיקר חינוכי וערכי. המטרה שלנו היא לפתח אצל הילדים בדור שלנו את אהבת הקריאה, הסקרנות הטבעית והרחבת האופקים ויחד עם זאת לחבר אותם לעולם הערכים שלנו של תורה ודרך ארץ, מחויבות לעם ישראל ונתינה לזולת בחיבור עמוק לארץ שלנו ולמדינת ישראל. 
אנו מביאים בפניכם 84 עמודים מלאים במדורים מרתקים עם הכותבים הכי משובחים שיש.  

מגזין לילדים מכתבים מג'ולי

מכתבים מג'ולי – מגזין הרפתקאות חשיבה לילדים. מגזין איכותי, מרתק ומהנה המיועד לגילאי 6-12. המגזין יוצא בסדרת "ג'ולי מטיילת בעולם", כאשר בכל חודש הגיליון עוסק במדינה שונה. דרך חידות, תשבצים ותשחצים, תיפזורות, מבוכים והמון פרטי ידע מעניינים ומרתקים, הילדים לומדים ומכירים את המדינה. כמעט כמו לטוס לחול…
מה עוד בגליון? מפת המדינה, שיחון בשפת המקום (איך אומרים תודה בספרדית, גרמנית, תאית ויפנית?), מתכון למאכל מקומי, פינת ספורט, מוסיקה, טבע מקומי והמון תמונות!