משחקים ועזרים ללימוד אנגלית

משחק ללימוד אנגלית פשוט לאיית באנגלית

משחק התאמה מגנטי ללימוד אותיות באנגלית מ A ועד Z. משחק המלמד את כל השלבים מלימוד זיהוי האותיות, אות פותחת ואות סוגרת, איות וכתיבה חופשית. מתאים לילדים מגיל 6 ומעלה.
ניתן לשחק ברמות שונות:
שלב 1: לימוד האותיות והסדר שלהן.
שלב 2: אות פותחת בהתאם ללוח הנבחר.
שלב 3: איות מילה בתוך הלוח.
שלב 4: כתיבה בצורה חופשית עם האותיות.

 10% הנחה, כולל כפל מבצעים!
קוד קופון: כיףללמוד

משחק ללימוד אנגלית עת לאיית
כרטיסי המשחק נבחרו בקפידה כדי לענות על רשמת התפתחותו של ילד בגיל 5, ושיטת הבדיקה הייחודית מבטיחה 0 טעויות! הבדיקה פשוטה ומיידית. בחרתם באות לא נכונה? היא לא תיכנס לכרטיס המקודד. המשחק מאפשר אינסוף פעילויות עצמאיות ופיתוח ליצירתיות שלכם ושל ילדכם.
המשחק בנוי לפי דרגת קושי עולה:
מתחילים: עורכים היכרות עם אותיות ה-ABC.
מתקדמים: בונים מילה לפי תמונה.
מצטיינים: כותבים מילים ומשפטים על הלוח המיוחד ללא שימוש בכרטיסים.
בונים מילים למתחילים - משחק ללימוד אנגלית

משחק להכרת אותיות ומילים בשפה האנגלית.
על המשתתף לזהות את התמונה, לאתר את האותיות הנכונות ולהניחן על גבי הלוח במקום המתאים. מאחורי הלוח, התמונה מופיעה יחד עם המילה וכך הוא יכול לבדוק את עצמו.
המשחק תורם להטמעת אותיות ה-ABC והשימוש בהם בצורה תקינה, בהרכבת מילים. כמו כן, המשחק מפתח את כושר הזיכרון והחשיבה ומחזק את מיומנויות הלמידה.

בננהגרהמס אנגלית - משחקים ללימוד אנגלית

המשחק שזכה להצלחה מסחררת בעולם – משחק מילים המגיע בצורת בננה ובתוכו 144 אריחים באותיות באנגלית. המשחק מתאים לכל הגילאים ומסייע בהעשרת אוצר המילים והשפה האנגלית.
מטרת המשחק היא להרכיב מילים בתצרף משותף. כאשר לא נותרו אותיות או כאשר מספר האותיות קטן ממספר המשתתפים – המשחק מסתיים. המנצח מכריז בננהגראמס!

משחק ללימוד אנגלית ראה ואיית Melissa & Doug

ערכת חידות עץ שעוזרת לילדים להכיר את אותיות ה-ABC. הילדים מפתחים את אוצר המילים שלהם באמצעות איות וקריאה של האותיות. האותיות מתאימות גם ליצירת שבלונה וגם למשחקי למידה שונים.
יותר מ-50 אותיות עץ צבעוניות ושמונה לוחות דו-צדדיים מיועדים לאיות מילים בעלות שלוש – ארבע אותיות.

משאית ABC ללימוד אנגלית

משאית אותיות ABC מעץ מפרץ ההרפתקאות מבית Melissa and Doug – השחילו את קוביות העץ אל המוטות שבמשאית וצרו שילובים שונים! על פאות הקובייה יופיעו אותיות, מספרים, צורות, צבעים ואפילו איורים מהסדרה האהובה מפרץ ההרפקתאות! בהשחלת הקוביות הילד יכול להרכיב רצף מספרים, אותיות ותמונות ממפרץ ההרפתקאות. סט המשחק כולל גם שלוש דמויות ממפרץ ההרפתקאות ואת המשאית המתגלגלת.
תוכלו להכניס בקלות את אחת הדמויות לתא הנהג ולבצע משימות ממפרץ ההרפתקאות. משחק זה מספק שעות של הנאה ומפתח את החשיבה והדימיון.

ספר ללימוד אנגלית - לרנינג אינגליש

מְסַיֵּעַ‭ ‬לַיְּלָדִים‭ ‬לְגַלּוֹת‭ ‬אֶת‭ ‬הַקֶּסֶם‭ ‬שֶׁל‭ ‬לְמִידָה‭ ‬וְהַבָּעַת‭ ‬מִלִּים‭ ‬בְּאַנְגְלִית‭.‬ הַתְּמוּנוֹת‭ ‬הַצִּבְעוֹנִיּוֹת‭ ‬יַעַזְרוּ‭ ‬לֹא‭ ‬רַק‭ ‬לְהַבִּיעַ‭ ‬וְלִלְמֹד‭ ‬אֶת‭ ‬הַמִּלָּה, ‬אֶלָּא‭ ‬גַּם‭ ‬לִרְאוֹת‭ ‬אוֹתָהּ‭ ‬וְלִזְכֹּר‭ ‬אוֹתָהּ‭ ‬הַרְבֵּה‭ ‬יוֹתֵר‭ ‬מַהֵר‭,‬ וְכָךְ‭ ‬יִגְדַּל‭ ‬אוֹצַר‭ ‬הַמִּלִּים‭ ‬שֶׁלּוֹ‭ ‬בְּאַנְגְלִית‭.

חוברת פעילות ABC מליסה ודאג

ספר הצביעה כולל ארבעה דפים רב פעמיים, ועט מתמלא במים (ניתן למילוי מחדש), לשימוש רב פעמי, מתייבש לצביעה מחדש!
ספר זה, המתמקד באותיות ה-ABC, כולל ארבע סצנות לצביעה ופעילות "חפש וגלה" לכל כל סצנה.

ערכה ללימוד כתיבה באנגלית על טאבלט מבית Buki France

ערכה ללימוד כתיבה באנגלית על טאבלט מבית Buki France – טאבלט מסך LCD ללימוד כתיבת אותיות ה- ABC וכן מספרים מ-0 עד 9. בנוסף, ילדכם יוכל ללמוד לצייר קווים עקומים וישרים.
הילד מניח דף מתחת לטאבלט ומתאמן על ידי התחקות אחר הקווים בכל דף. מחיקה מתבצעת על ידי לחיצה על הכפתור!
כתבו באמצעות הסטיילוס כמו בעט. ניתן להשתמש בטאבלט גם לציור ואף להעתיק ציורים אחרים הודות למסך השקוף.
הטאבלט קל לנשיאה וניתן לקחת אותו לכל מקום.