משחקים ועזרים ללימוד חשבון

משחקים ללימוד לוח הכפל - כיף למוד

לוח הכפל הוא משחק לוח אינטראקטיבי ומהנה המסייע לילדים לתרגל ולזכור את לוח הכפל. במשחק יש לוח מרכזי שבו המכפלות מוסתרות, וכל משתתף מקבל לוח אישי עם מכפלות להתמקד בהן. המטרה היא לזהות מכפלות בלוח האישי, למצוא את התרגיל המתאים בלוח המרכזי וכך לחשוף את המכפלה הנכונה. המשחק מאפשר משחק רגיל לפי תורות או משחק מהיר ומאתגר יותר המדמה תחרות בין המשתתפים.

משחק ללימוד לוח הכפל - כיף ללמוד

לוח הכפל למתחילים מבית אורצ'רד – רוצים ללמד את ילדיכם את לוח הכפל? הנה המשחק בשבילכם! 
היכרות כיפית עם כפולות של 2, 5 ו-10 תוך כדי הכנת פנקייקים. שילוב של למידה חוויתית ומשחק!

משחק ללימוד לוח הכפל - כיף ללמוד
המכונה המגניבה הזאת משתמשת בצירים ופינים כדי להראות תוצאות של מכפלת 2 מספרים.
לאחר בניית המכונה תוכלו לשחק משחק ולראות כמה אתם טובים בלוח הכפל. המכונה מאפשרת לכם לרשום את התשובה שלכם (ניחוש) טרם בדיקת התוצאה בפועל. איך בודקים? מזיזים את הצירים למספרים הרלוונטיים והמכונה תראה לכם את התוצאה הנכונה.

עזרים ללימוד לוח הכפל - צמידי לוח הכפל

10 צמידי לוח הכפל שילדים אוהבים במיוחד. על כל צמיד כפולה אחרת של לוח הכפל, מהכפולות של המספר 1 ועד הכפולות של המספר 10.
הצמידים מאפשרים לילדים לתרגל את כפולות לוח הכפל בדרך חווייתית בכל זמן ומקום. מומלץ לכתות ב’-ד’.

 10% הנחה, כולל כפל מבצעים!
קוד קופון: כיףללמוד

משחק ללימוד חשבון - פשוט לספור

משחק התאמה מגנטי ללימוד מספרים מ1 עד 12, ללימוד מנייה, תרגילי חשבון פשוטים ומורכבים.
מתאים לילדים מגיל 3 שנים ומלווה את הילד/ה עד כיתה ב’.
ניתן לשחק ברמות שונות: לימוד המספרים והסדר שלהם, מניית הפריטים בכל קלף והתאמת מספר לכמות, שלב 3: תרגיל חשבון פשוט בתוך הלוח, תרגילי חשבון מורכבים יותר בצורה חופשית עם כל המספרים וסימני החשבון. מתאים כהכנה לכיתה א’.

 10% הנחה, כולל כפל מבצעים!
קוד קופון: כיףללמוד

חתחתול

משחק ללימוד חשבון - חתחתול

חתחתול – כי עכברים לא באים בחשבון.
משחק המשלב זכרון ומזל עם מעט חשבון והרבה כיף! נסו להיפטר מהעכברים ולשמור את החתולים כדי שסכום הקלפים שברשותכם יהיה נמוך ככל האפשר בסוף המשחק. המשחק מתאים לגילאי 6+

משחקים ללימוד חשבון - כיף ללמוד

חשבון ממותות קסום: לכו בדרכי האדם הקדמון ולימדו חשבון בדרך הפרה-היסטורית! היעזרו בממותה שלכם לאסוף טבעות אבן ופתרו תרגילי חשבון פשוטים בדרך למערה. משחק מהנה לתרגול חיבור וחיסור, את התשובות ניתן לגלות במבט דרך להבת הקסם. כולל הוראות בעברית, מתאים לשתי רמות חשבון שונות, לגילאי 5+

הר של מספרים: טיפוס על הר הוא דבר נהדר! היו הראשונים לכבוש את הפסגה המושלגת, ספרו צעדים וטפסו במשחק לימוד פעולות חשבון ראשוני מהנה והרפתקני, אך היזהרו מביגפוט שרוצה לעכב אתכם בדרככם. כולל הוראות בעברית, מתאים לגילאי 4+

ספרי לשוניות - לוח הכפל

ספרים ללימוד לוח הכפל

הגיע הזמן ללמוד את לוח הכפל! הספרים האלו נועדו להקל ולהסביר את הדרכים הקלות לזכור את לוח הכפל בעל פה. הרימו את הלשוניות וגלו עצות, שיטות ותרגילים מעניינים.

לרכישת מבט מקרוב על לוח הכפל: הוצאת קוראים
לרכישת שאלות ותשובות על לוח הכפל: הוצאת קוראים

ספר לשוניות ללימוד חשבון - חיבור וחיסור

הָרִימוּ יוֹתֵר מִ-150 לְשׁוֹנִיּוֹת וְלִמְדוּ כֵּיצַד לִפְתֹּר תַּרְגִּילֵי חִבּוּר וְחִסּוּר. לְבַסּוֹף בִּדְקוּ אֶת הַכִּשּׁוּרִים שֶׁלָּכֶם בְּמִשְׂחַק הַמִּפְלָצוֹת הַגָּדוֹל!

לרכישה: הוצאת קוראים

משחקים ללימוד חשבון - חלומות

משחק חשיבה חלומי. השתמשו באסטרטגיה, חשיבה מהירה ומעט מזל כדי להעיר את המלכות שנרדמו תחת כישוף שינה! שלפו קלף מלך והוא יחלץ לעזרתכם, אך היזהרו מהשיקויים ומהדרקונים השפלים! המשתתף שמצליח להעיר את מירב המלכות מנצח במשחק! המשחק מתאים לגילאי 7+

משחקים ללימוד חשבון בלנק ג'ק

בלנק ג'ק מבית פוקסמיינד – משחק קלפים פרוע עם פיראט, רשע מרושע ומספר מזל. השתמשו בהם בחכמה או הניחו קלפים כך שסכום הקופה 11 בדיוק. כך תוכלו להיפטר מהקלפים שלכם ולהעביר אותם ליריביכם. ככל שתאלצו את שאר המשתתפים לקחת אליהם יותר קלפים כך תתקרבו לעבר הניצחון! המשחק מתאים לגילאי 6+

משחק ללימוד לוח הכפל - קודים האי האבוד

קודים האי האבוד הוא משחק מותח בו שניים עד חמישה שחקנים מגיעים לאי האבוד במטרה למצוא אבני קסם נדירות, שמסתתרות בתוך תיבות אוצר הנעולות על ידי קודים. כדי לפצח קוד ולפתוח תיבה, השחקנים נדרשים להשתלט על קלפי ספרות ולהרכיב מכפלה שתוצאתה היא הקוד. 
זהו משחק מהפכני כי בין היתר החלק הטוב הוא שתוך כדי משחק, מתח ואדרנלין, אתם משננים את לוח הכפל, כבדרך אגב ומבלי לשים לב, רק כדי לנצח את המשחק (בעזרת מפת הקודים הסודית)!

כפליבינגו

משחק ללימוד לוח הכפל כפליבינגו

משחק קופסה לימודי וחברתי המבוסס על תרגול לוח הכפל תוך דגש על פיתוח כישורים חברתיים והנאה סוחפת לכל הגילאים. זהו משחק מהפכני כי בין היתר החלק הטוב הוא… שתוך כדי משחק, מתח ואדרנלין, אתם משננים את לוח הכפל, כבדרך אגב ומבלי לשים לב, רק כדי לנצח את המשחק (בעזרת מפת הקודים הסודית)!

 ציינו שהגעתם דרך אתר "כיף ללמוד"
ותהנו מהנחה של 10% 
ברכישת משחק כפליבינגו

לרכישת כפליבינגו צרו קשר:
050-4555306