ערכות מדע וטבע

Mel Science – שירות מנויים המציע משלוח חודשי של ערכות מדע מושקעות ובטיחותיות לילדים. הערכות כוללות ניסויים מעשיים המלווים בשיעורים מקוונים בטכנולוגיית AR ו- VR. בחודש הראשון למנוי מקבלים ללא עלות – ערכת כימיה למתחילים, משקפי VR וגישה למערכת השיעורים המקוונים. ניתן לבחור ערכות מתוך 3 מסלולים: Stem, פיזיקה או כימיה. 
המחיר נע בין 25.5$ – 36.8$ לערכה, תלוי בכמות הערכות שבוחרים לקבל בכל משלוח (1-3) ובאופן התשלום (חודשי/שנתי). עלות המשלוח לארץ – תוספת של 1.90$ לחודש בלבד.
המוצרים של Mel Science מתאימים למדענים שאפתנים בגילאי 5-14, מורים למדעים, בתי ספר והורים בחינוך ביתי. 

מוצרי טבע לילדים - מגדיר עקבות ישראלי החדש והמקיף

מגדיר עקבות ישראלי – החדש והמקיף. מגדיר העקבות הוא צוהר לעולם הגששות ולהיכרות עם חיות הבר הישראליות דרך הרגליים.
המגדיר מכיל 400 עמודים עם: תיאור מלא של עקבותיהם וסימני השדה של 115 יונקים עופות זוחלים ופרוקי רגליים וכן שלושים מינים נוספים באזכורים שונים בטקסט.
60 עמודי מבואות, 26 עמודים של מפתחות גרפיים, 165 איורי עקבות, 62 איורי גללים, 108 איורי חיות, 393 תמונות, 100 איורים של דגמי תנועה וכן קישורים לתיקיות של תמונות ברשת ואנימציות ברשת.

ערכות מדע וטבע לילדים - buki צרפת

חברת Buki הצרפתית מציעה צעצועים חינוכיים ויצירתיים לילדים מרחבי העולם. בין הערכות של Buki ניתן למצוא ערכות מדע המכילות מיני מעבדות, ערכות ניסויים, ערכות חשמל וכימיה ועוד. בנוסף Buki מציעה מגוון של ערכות אומנות ויצירה בתחומי האופנה, בישול ואומנות. הצטרפו לליאו וליאה, הדמויות המוכרות של Buki, במסע בעולמות המדע והיצירה!

משחקי קלפים מיוחדים

משחקי קלפים בנושאי טבע

משחקי קלפים מהממים עם איוריה של Christine Berrie, בנושאי טבע שונים: פרפרים, עצים ועלים, ציפורים, דינוזאורים ועוד.  

ערכות מדע לילדים טכנוקט

בטכנוקט תמצאו מגוון של ערכות בתחומים שונים של הפיזיקה הבסיסית: מכניקה [תנועה ושיווי משקל], אופטיקה [אור וראייה], אקוסטיקה [קולות וצלילים], חשמל ומגנטיות, חום וטמפרטורה. ניתן להתאים את הערכות לגילאים שונים – בהתאם לרמת המורכבות שלהן – מבחינה מוטורית וקוגניטיבית כאחת.

הזינו קוד קופון: kef-lilmod10
 
ותהנו מהנחה של 10% על כל
ערכות המדע של טכנוקט!

ערכת לימוד תכנות ואלקטרוניקה – מסלול המרוצים החכם של PlayRobotics. 
הערכה כוללת שיעורים מקוונים ואת כל הפריטים הנדרשים לבניית מסלול מירוצים למכוניות ™HotWheels והפיכתו לחכם על ידי הוספה של חיישנים, מסכים ורכיבי אלקטרוניקה שונים.

בובות פרווה נשיונל ג'יאוגרפיק

בובות מדהימות ואיכותיות של נשיונל ג'יאוגרפיק במחירים אטרקטיביים באמאזון (ומשלוח חינם מעל 49$) ! כל בובה מגיעה עם תג המציין עובדות מעניינות על סוג החיה וקוד QR לסריקה עם קישור לסרטון של החיה האמיתית בסביבתה הטבעית.

עץ הרעיונות מוצרי טבע לילדים

מיכל ואיילת יצרו שפע של כלים שיהפכו את היציאה החוצה לקלה ונעימה עבורכם ההורים, ומשמעותית עבור הילדים. 
בחנות של עץ הרעיונות תמצאו מוצרים קסומים שיחשפו אתכם ואת ילדכם לקסם שבלמידה בחוץ. 

מדריכי כיס: טבע ישראלי

ערכות מדע וטבע - מגדירי כיס לטיולים טבע ישראלי

מדריכי כיס לחי ולצומח! 11 מדריכי כיס, קלים מאוד פיזית, מתקפלים, בעלי למינציה דו צדדית.
תורמים רבות בחינוך הסביבתי, מעודדים סקרנות וחקר.
הפורמט בו הם ערוכים מעודד את הילדים לעשות בהם שימוש. המדריכים מתאימים לכל הארץ ומנגישים את הטבע בישראל לילדנו.

ניתן להזמין בהנחה משמעותית ישירות מיוצר הסדרה נועם קירשנבאום.
יש לשלוח לו וואטסאפ: 050-7904905

ערכות מדע לילדים העתידנית

ערכות מדע לכל המשפחה! בואו ליהנות מזמן איכות משפחתי עשיר ומקרב עם הילדים. הערכות מיועדות לילדים מגיל 4 ועשויות מחומרים שאינם רעילים ובטוחים לשימוש. כל ניסוי מגיע בשלמותו עם כל החומרים הדרושים ומלווה בסרטון הדגמה קצר. העניקו לילדכם חוויה מעשירה של ידע ומושגים חדשים על העולם שסביבנו.

ערכת מדע - גוף האדם

ערכת מדע של SmartLab לחקר גוף האדם – מגיעה עם מודל גוף אנושי וגולגולת ענקית עם מעמד, איברים רכים נשלפים, עצמות ושרירים מפלסטיק, גיליונות למידה עם הוראות וספר אנטומיה מאויר (באנגלית). ערכת מדע איכותית המאפשרת למדענים צעירים להכיר ולחקור את החלקים השונים בגוף האדם.

זמנית לא זמין