צעצועים ומשחקים אקולוגיים לילדים

מוצרים אקולוגיים לילדים - ערכת יצירה לוגי

הדמויות של יוגי הן יצורי קרטון נפלאים וחמודים והן אהובות על בנות, בנים והורים כאחד! דמויות יוגי מעוצבות בניו זילנד ועשויות מקרטון ממוחזר ידידותי לסביבה ודיו המבוסס על אורז. הדמויות קלות להרכבה וכיפיות לבניה. הדבק המצורף, ידידותי למשתמש ואינו רעיל. המשחק מתאים לגילאי 6+

מוצרים טבעיים לילדים - Honeysticks

מוצרי היצירה של Honeysticks מיוצרים בעבודת יד בניו זילנד ממרכיבים טבעיים ואכילים השומרים על בטיחות הילדים ועל כדור הארץ.

פריסקופ וטלסקופ במבוק

מוצרים אקולוגיים לילדים - פריסקופ וטלסקופ במבוק

פריסקופ וטלסקופ במבוק איכותי מבית Hape – עשויים במבוק במבוק בר קיימא ידידותי לסביבה בשילוב ביו-פלסטיק על בסיס קנה סוכר

לרכישת המוצרים ב- Play Smart:
טלסקופ Hape , פריסקופ Hape

צעצועים אקולוגיים Green Toys

גרין טויס הינה חברת צעצועים ידידותית לסביבה. באמצעות שימוש בחומרים ממוחזרים ב-100% וייצור המוצרים בארה"ב, החברה מעלה את המודעות לקיימות תוך אספקת מוצרים בטוחים ללא עוררין. 

משחקים אקולוגיים לילדים - פלקסיסטיקס

פלקסיסטיקס – סט מגדלים מבית Hape – ערכת הרכבה מגוונת ומהנה עשויה במבוק ירוק וידידותי לסביבה בשילוב מחברי גומי גמיש . השילוב בין מקלות הבמבוק הקלים והקשיחים לבין מגוון מחברי גומי גמישים מאפשר אין ספור אפשרויות בנייה ויצירה כיד הדמיון.

ספרי תינוקות טבעיים

צעצועים אקולוגיים לתינוקות - ספרי תינוקות טבעיים מליסה ודאג

סט של 10 ספרי לימוד לתינוקות של מליסה ודאג – הספרים עבים, עשויים מחומרים ממוחזרים ודיו על בסיס סויה. קראו את הספרים יחד, ולאחר מכן השתמשו בהם כאבני בניין! מגיעים בקופסה אטרקטיבית עם ידית לניידות קלה ואחסון נוח. 

בובות פרווה בית Keeleco - מוצרים אקולוגיים לילדים

Keeleco מציעה לכם צעצועים רכים וחמודים, ידידותיים לסביבה ומיוצרים מ-100% פוליאסטר ממוחזר מפסולת פלסטיק. הבובות מעוצבות בצורה מושלמת לחיבוק, עם עיניים רקומות ייחודיות ופרצוף מקסים שילדים יאהבו. הן מעודדות משחק תפקידים וחוויה יצירתית, וכל זאת תוך שמירה על הסביבה.

בובות פרווה Eco Nation

צעצועים אקולוגיים - כיף ללמוד

בובות פרווה Eco Nation – עשויות 100% חומרים ממוחזרים! בדים רכים ואיכותיים. גם הבד וגם המילוי עשויים מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים. עיניים רקומות – ללא שימוש בעיני פלסטיק.