סיורים וירטואלים: חוויה ללא גבולות

התכוננו לצאת למסע יוצא דופן ליעדים שרק חלמתם עליהם. מיער הגשם האמזונס השופע למוזיאונים אייקוניים ואפילו לממלכה הקסומה של הפארקים הקסומים של דיסני, אספנו עבורכם את הסיורים הוירטואליים הטובים ביותר!

סיורים וירטואליים - כיף ללמוד

Google Earth הינה תוכנה המאפשרת לצפות בתצלומי לווין דינמיים ואינטראקטיביים של כדור הארץ ברזולוציית צילום גבוהה ביותר. זהו כלי מצוין לילדים בו הם יכולים להשתמש על מנת לצאת ולחקור את כדור הארץ ולבקר באתרים מפורסמים בכל קצוות העולם. בנוסף לצפייה בפני השטח של כדור הארץ, התוכנה מאפשרת גם צפייה מתחת למים. אז קדימה, צאו לחקור את העולם המרתק שלנו!

אנטרקטיקה, מפלי ויקטוריה, ממלכת בהוטן, גשר הזכוכית בסין, מון בלאן, פירמידות במצרים, טאג' מאהל, אין מקום בעולם שצוות הצלמים של AirPano לא הגיעו אליו! בעזרת טכנולוגיית VR, צילומי אויר ואיכות אומנותית וטכנית של תמונות, הכולל פנורמות של 360 ° וסרטוני 360 ° באיכות הגבוהה ביותר ממעוף הציפור, תוכלו לראות את העולם כמו שמעולם לא ראיתם. 

צאו למסע ביער הגשם הגדול בעולם – האמזונס. באמצעות טכנולוגית מציאות מדומה, יקח אתכם מדריך למסע בנבכי היער הפראי וילמד אתכם מה ניתן לעשות כדי לשמור עליו. 

סיור וירטואלי פטרה

פטרה ידועה בקסמה ובמורשת התרבות העתיקה שלה. היא נבנתה לפני כ-2000 שנה ע"י הערבים הנבטים, שחצבו את העיר בצורה מושלמת בהרים שלה. צאו למסע בעיר הורודה וגלו את אחד מפלאי התבל המרהיבים שהזמן עומד בו מלכת. 

Great Barrier Reef – סיור אינטראקטיבי במערכת שונית האלמוגים הגדולה ביותר בכדור הארץ, בהנחיית דיוויד אטנבורו. ההדרכה מלאה בסרטונים ובחקירה מודרכת ומאפשרת לילדכם להרגיש כמו חוקר אמיתי!

סיור וירטואלי מוזיאון פרידה קאלו

צאו לסיור במוזיאון פרידה קאלו שנמצא במקסיקו סיטי ונקרא גם הבית הכחול. המוזיאון הוקם בביתה של קאלו, בו היא נולדה וגדלה רוב חייה. ברחבי המוזיאון המרתק והיפהפה תלויים ציורים שציירה, לצד עבודות של אמנים שציירו או צילמו אותה וכן יצירות של בעלה. 

סיור וירטואלי מוזיאון תל אביב לאומנות

סיור אינטראקטיבי ב- 360 במוזיאון תל אביב לאומנות, אחד ממוזיאוני האומנות החשובים בישראל. צאו לסיור בין תערוכות המוזיאון: אימפרסיוניזם, פוסט-אימפרסיוניזם ואסכולת פריז, אומנות המאה -20, החדרים המיניאטוריים של הלנה רובינשטיין, גן הפסלים ועוד. 

צאו לסיור בטכנולוגיית 360 מעלות בעיר דוד, עירם של המלכים והנביאים בה נכתבו כמחצית מספרי המקרא ובה התרחשו רוב הסיפורים ברושלים התנ"כית. 

סיורים וירטואליים בחלל

סיור וירטואלי בחלל

מגדלים אסטרונאוט צעיר בבית? צאו יחדיו לסיורי שטח וירטואליים במערכת השמש ועזרו לילדכם להבין טוב יותר את היקום המסקרן והקסום שנמצא אי שם. 

סיור אינטראקטיבי זה יאפשר לכם לראות את כל מה שיש לאורלנדו להציע, כולל פארקי שעשועים ואטרקציות מפורסמות. תוכלו לנסות ריגושים וירטואליים כמו נסיעה ברכבת ההרים הגבוהה ביותר באורלנדו, לצאת לסיור מהפנט בלגו-לנד, או לעמוד ברחוב הראשי מול טירת סינדרלה המרשימה.