שיר אחד

פודקאסט שיר אחד

הלהיטים הגדולים מהמילים הראשונות, דרך הסקיצות באולפן ועד לאוזניים שלנו. בכל פרק סיפור אחד, מאחורי שיר אחד. היוצרים, המבצעים וכל מי שבאמצע, יחשפו את הדרך שעברו – מרגע ההשראה ועד ללב שלנו.

ילדין פודקאסט לילדים על עולם המשפטים

הסכת לילדים על עולם המשפטים בעזרת סיפורים. בכל סיפור תום ומאיה ינסו לפתור בעיה בה נתקלו. גניבת האיגאונה, בית על העץ, חלון שבור, זיהום בים ועוד.

פודקאסט אדם צעיר

עיתון הילדים אדם צעיר מזמין אתכם להנות מסיפורים מוקלטים ומפודקאסטים בנושאים שונים המתכתבים עם גיליונות אדם צעיר המופלאים

פודקאסט סיפור ירוק

בכל פרק נפגוש יזמי אקולוגיה מרתקים שהובילו מאבק, הגו רעיון, חוללו שינוי, בתחום הסביבתי.  נהיה בצד של התקווה וההשראה, נתעורר כולנו לאחריות, אכפתיות ושמירה על העולם. בואו להיות חלק משינוי התודעה! 

לסיפורים מאחורי הקלעים, עדכונים ודיונים לגבי הפרקים המתפרסמים, הצטרפו לקבוצת סיפור ירוק בפייסבוק. 

מכונות חושבות

אתם מוזמנים לפודקסט הפילוסופי "מכונות חושבות". בכל פרק נארח ילד או ילדה, ונחשוב איתם על נושאים מעניינים, נכיר פילוסופים מעניינים ונשאל שאלות מוזרות ושונות – כאלה, שבדרך כלל, בכלל לא מדברים עליהן. ד"ר אושי שהם קראוס, ד"ר לפילוסופיה של הכלכלה, מלמד בספיר ובאוניברסיטת תל אביב לנוער, כותב ומשדר בגלובס.

משפחה באוטו

בכל פרק נוסעים האחים יעלי ויויו בני השמונה עם הוריהם באוטו המשפחתי, כדי לחגוג חג מחגי ישראל. הנסיעה אל החגיגה מייצרת רגשות מגוונים וציפיות שונות למה יקרה בחגיגה: חששות מאכזבות, רצונות שונים שמתנגשים זה בזה וגם התרגשות משותפת לקראת השמחה. הרגשות הגואים בסיטואציה מתפרצים בכל פעם, כשהם מעורבבים במנהגי החג בצורת שיר.

עושים תנ"ך

פלייליסט פרקים לחגים ומועדי ישראל של עושים תנ״ך.
ישראל הקדום – ״עושים תנ״ך״ מארחת את פרופ' ישראל פינקלשטיין.

עגלונת

פודקאסט שבועי המוקדש לפרשה ומציג סיפור או נושאים מרכזיים בה בקריאה חילונית המדגישה את הערכים ההיסטוריים, החברתיים והטקסיים שבה. ערכי התרבות שלנו.

שבת בבוקר יום יפה ואתם נוסעים לים, לטיול, או סתם נשארים בבית לרבוץ בנעימים? ירדן בר-כוכבא הלפרין ודידי שחר יפתחו לכם את היום עם תכנית לכל המשפחה, ובמיוחד לילדים שבה. בכל תכנית תוכלו לשמוע סיפורים, שירים, המלצות לבילויים ועוד כל מיני הפתעות.