פודקאסטים לילדים - סיפורים

פודקאסט לילדים זה קול הסיפור
זה קול הסיפור – פודקאסט תסכיתים לילדים, מיועד לכל הילדים שאוהבים להאזין לסיפורים. בואו לעוף איתנו על כנפי הדימיון.
נילי ספרי לי
אם גם אתם אוהבים סיפורים הגעתם בדיוק למקום הנכון! בכל פרק נילי תספר לכם סיפור מעשייה ממקום אחר על כדור הארץ.
בואו, האזינו והפליגו ביחד אל ים הדמיון.
פודקאסט מעשה ונשמע

בפודקאסט 'מעשה ונשמע' נביא לילדים (ולכם) סיפורים מיוחדים מחז״ל, סיפורי חסידים, משלים, סיפורי עם שונים וסתם סיפורים טובים. תוכלו לשמוע אותם לפני השינה, בנסיעה ובאחר צהריים רגוע.

תיאודור אחי הגדול

מגג ביתנו יוצא תיאודור למסעות סודיים ברחבי העולם. הוא לא מספר על המסעות האלה לאף אחד, כלומר, אף אחד חוץ ממני- אחיו הקטן. כל ערב תיאודור מספר לי על מסע מופלא אחר וזה נפלא ומעורר הערצה אבל אז הדברים מתחילים להשתבש.
סיפור ילדים בהמשכים – כתבה והקריאה: צביה מרגליות.

פודקאסט לילדים תנינה
תנינה היא מכשפה צעירה, שמתגוררת במעלית עם החתול שלה, קורקבן. בכל פרק היא יוצאת לפתור סוגיה שמטרידה את מנוחתה. הסיפורים עליה למרות היותם דמיוניים, עוסקים בסופו של דבר בניסיון שלה להבין את העולם ולהיות חלק ממנו. חלק מרכזי בעולם של כל אדם וודאי שחלק חשוב מעולמו של ילד המתבונן על העולם ומנסה להבין מה הוא ומה מקומו.
קול ישראל אוצרות הארכיון

מבחר תכניות מהארכיון העשיר של קול ישראל בימי רשות השידור.

מרבד הסיפורים - פודקאסט לילדים

"מרבד הסיפורים" היא סדרת פודקאסטים לילדים שהושקה לראשונה בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2021. עיבוד תיאטרלי ומוזיקלי לעשר אגדות וסיפורי עמים מרחבי העולם, כל פרק מתמקד באגדה מארץ ומתרבות אחרת. חושף את הילדים לצלילים, למנהגים ולסיפורים הקסומים של אותו מקום וסוחף את המאזינים הצעירים למסע בדמיון מסביב לעולם. הפודקאסט בהשתתפות חמישה שחקנים ומדבבים ובליווי מוזיקה מקורית.